Zobacz także:

Zobacz także:

Grupa Ewangelizacyjna CLARET GOSPEL

Podziękowania

Witam.
Bardzo serdecznie pozdrowienia z naszego Domu Prowincjalnego.
Wczoraj wieczorem sprawowaliśmy naszą ostatnią Mszę świętą w naszej domowej kaplicy. Wzruszenie, dziękczynienie,radość z tego wszystkiego, co się wydarzyło przez te długie trzy miesiące.
Po zakończonej mszy św. nie obyło się bez tradycyjnych tańców radości w koło ołtarza. Uroczysta kolacja,a później tort, śpiewy, tańce trwały do późnego wieczora....

Jest za co dziękować Panu Bogu

O. Roman Woźnica cmf

Autor: Antonius   dodano 2015-10-07 12:02:47    zmieniono: 2016-01-02 19:46:28

Wiadomości przed ostatnim koncertem

Witam.
Pozdrowienia z ostatnich dni w Warszawie. Ostatnią naszą niedzielę przeżywaliśmy w parafii na Ursynowie p.w. błogosławionego Władysława z Gielniowa.
Przepiękny kościół, wspaniała wspólnota kapłańska i parafialna. Bogu jesteśmy wdzięczni za możliwość modlitwy w tym miejscu, co nie byłoby możliwy gdyby nie wielka życzliwość czcigodnego księdza prałata.....któremu dziękujemy za zaproszenie grupy Claret Gospel.Kościół był pełen na koncercie uwielbienia o godzinie 19.00. Widzieliśmy wielu wiernych z innych parafii, co było dla nas wielką radością.
Poniedziałek i wtorek to dni wypoczynku. Ostatnie zakupy, pakowanie się i sprzątanie domu prowincjalnego gdzie przebywamy. Dziewczyny przygotowują ostatni afrykański posiłek z produktów, które przywieziono jeszcze w lipcu. Daje się wyczuć radość u naszych przyjaciół przygotowujących się do powrotu na Wybrzeże Kości Słoniowej.
JESZCZE JUTRO 7.10.15 MSZA ŚW. I KONCERT W SANKTUARIUM ŚW. ANDRZEJA BOBOLI i......wylot
Już teraz modlimy się o szczęśliwy powrót do ich domów i rodzin

O. Roman Woźnica cmf

Zdjęcia z ewangelizacji w Warszawie.

Autor: Antonius   dodano 2015-10-06 09:33:05    zmieniono: 2016-01-02 19:46:36

Claret Gospel w Warszawie

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z wypoczynku grupy Claret Gospel w Warszawie oraz z wywiadu w programie "Między ziemią a niebem".

Zdjęcia dostępne w galerii.

Autor: Antonius   dodano 2015-10-05 10:39:12    zmieniono: 2016-01-02 19:46:42

Kilka informacji z Warszawy

Witamy bardzo serdecznie z Warszawy, naszego ostatniego etapu ewangelizacyjnej trasy w Polsce w tym roku 2015.

Chciało by się powiedzieć… nareszcie, a z drugiej strony… szkoda, że za kilka dni ich nie będzie….

Jesteśmy po koncercie w Mińsku Mazowieckim i Markach, a szykujemy się do całej niedzieli ewangelizacyjnej na Ursynowie i ostatniego koncertu w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w środę 7.10.15. Mamy także zaproszenie do telewizji, by wziąć udział w programie MIĘDZY ZIEMIĄ A NIEBEM w niedzielę 4.10.15 o godz. 12.00.
Mieszkamy w naszym prowincjalnym domu na Brudnie, za co jesteśmy wdzięczni ojcu Prowincjałowi, ekonomowi i całej wspólnocie Domu Prowincjalnego. Zbieramy siły po męczących spotkaniach ewangelizacyjnych na Śląsku. Nasze dziewczyny gotują afrykańskie dania z tego co nam zostało po tych 3-ch miesiącach. Mamy dużo wolnych dni na spakowanie się i ostatnie zakupy.
Pogoda jest rewelacyjna i taka była przez cały czas ewangelizacji, dodam jak nigdy dotąd. Łącznie z afrykańskimi upałami po 40 stopni.
Walizki już spakowane i myślami już są w swoim kraju, Wybrzeżu Kości słoniowej. Powoli robimy bilans tego wszystkiego co z Bożą pomocą udało nam się dokonać w tym roku. Na szczegółowy bilans przyjdzie czas po wylocie grupy Claret Gospel dnia 8.10.2015, ale już dziś wiadomo, iż było bardzo dobrze. JEST ZA CO DZIĘKOWAĆ PANU BOGU i wszystkim tym, którzy zaangażowali się w dzieło ewangelizacji.
NIECH BÓG WSZYSTKIM WYNAGRODZI MODLITWY I KAŻDE INNE ZAANGAŻOWANIE.

O. Roman Woźnica cmf

Autor: Antonius   dodano 2015-10-03 07:50:52    zmieniono: 2016-01-02 19:47:01